Mindenkinek a maga Putyinját
A gonosz Nyugat el akar minket pusztítani, és csak a jó cár mentheti meg a mi „Ruszki Mir“-ünket, az „orosz világot“. A Krím „visszaadása“ a Szent Oroszországhoz nem járt jobb utakkal, vízvezetékekkel vagy fűtött WC-vel a falvakban, de lehetőséget adott a lakosságnak, hogy büszkék lehessenek Putyinjukra.









