A kapitalizmus a képzelőerőnket is gyarmatosítja, ezért is nehéz rá alternatívát találnunk, de már nincs sok időnk, míg mindenünkből kizsákmányolnak
A kapitalizmus válságban van, amit jól jelez az élelmiszer- és energiaárak emelkedése. Egyre nehezebb a rendszer fenntartása. Ami egyben lehetőséget teremt arra, hogy a gazdaságot alternatív módon át tudjuk alakítani.








