Két év alatt 564 milliárdot bukott hazánk azon, hogy az oroszoktól vesszük a gázt
Míg 2021-ben Magyarország még nyert 211 milliárdot a két ország szerződésével – 2022-ben 246 milliárdos, tavaly már 318 milliárdos orosz nyereséget hozott az üzlet.
Több tényt!