RTL: K. Endre győzködte az egyik bicskei áldozatot, hogy álljon ki az ártatlansága mellett
A fiú ötévesen került a Bicskei Gyermekotthonba. Úgy emlékszik, hogy tizenhárom éves volt, amikor V. János először zaklatta, és ez később rendszeressé vált, ő maga ekkoriban kezdett drogokat fogyasztani.









