Karácsony Gergely: A rendszer recseg és ropog

Karácsony Gergely: A rendszer recseg és ropog
Ádám Zoltán, a Corvinusról kirúgott oktató arról beszélt, hogy ez az ország ott tart, mint 2006-ban, egy fordulópont előtt. Elhangzott ugyanis az Orbán-kormány őszödi beszéde, ez pedig a kegyelmi botrány és semmi nem lesz többé ugyanaz, mint előtte volt.