Trump magának akarja megszerezni Gázát
Ez minden, csak nem Amerika. Amerikát is át kellene végre nevezni Trumpra. Az jobban kifejezné, ami zajlik. Amerikában alakul ez a rendszer, amit az egész világra kiterjeszt a „Béketanács”, ha Trumpot nem állítják meg. ICE például mindenhol lesz. Ebből mindenki érthet.









