„Magyarországon a legmagasabb az infláció és legalacsonyabbak a bérek Európában” – de mi erre a Fidesz reakciója?
Dobrev Klára szerint nem a szankciók, nem a háború az oka annak, hogy rosszabbul élünk, hanem az Orbán-kormány elhibázott gazdaságpolitikájának árát fizetjük meg minden alkalommal, amikor bemegyünk a boltba és szembesülünk kifizethetetlen árakkal.









