A román államfő közösségi oldalán gratulált Sulyok Tamásnak köztársasági elnökké választásához
Klaus Iohannis tavaly októberben tett hivatalos látogatást Budapesten, személyében tizennégy év óta először járt Magyarországon román államfő. Egy évvel korábban, 2022 szeptemberében tizenkét év után először került sor hivatalos megbeszélésre...








