Az ukránok az új zsidók

Az ukránok az új zsidók
Az is elképzelhető, hogy ukrán kommandók járják az utcákat, és szándékosan kátyúkat hoznak létre. Keresztbe fekszenek a vasúti síneken, hogy késsenek a vonatok, és a szántóföldeken esernyővel sétálnak, hogy ne érje a földet az eső, és szárazság legyen.

Az EU Bíróságának főtanácsnoka: jogsértő az orbáni propagandatörvény 

Az EU Bíróságának főtanácsnoka: jogsértő az orbáni propagandatörvény 
A Bizottság és a felszólaló tagállamok élesen bírálták a „gyermekvédelminek” hazudott törvényt, mert az valójában a szexuális és nemi kisebbségek megbélyegzését és kirekesztését szolgálja, szándékos és széles körű jogsértést valósít meg, ami ellentétes az unió jog- és értékrendjével.

Orbán két kulacsa

Orbán két kulacsa
Meg nem erősített hírek szerint Orbán arra készül, hogy Ukrajnára hivatkozva tartóztassa le Magyar Pétert, aki mind népszerűbb Magyarországon és Ruszin-Szendi Romuluszt, akit korábban épp Orbán Viktor nevezett ki és váltott le a vezérkari főnöki posztról.

Tamás Gáspár Miklós: Nyílt levél egy vidéki filozófushoz

Tamás Gáspár Miklós: Nyílt levél egy vidéki filozófushoz
Az ön működésének zömét viták teszik ki, Tekintetes Uram. Viták – s kikkel vitázott ön, aki olyan tiszta, elszánt, okos és művelt férfi volt? Álarcokkal, hiszen önnek soha nem adtak választ, csak fölmondták a bevett véleményt, bizonyították, hogy reflexeik jól és gyorsan működnek.

George Simion az igazság pillanatának nevezte Trianont

George Simion az igazság pillanatának nevezte Trianont
„Trianon nem Magyarország büntetése volt. Az igazság pillanata volt. Magyarország csak azt veszítette el, amit erőszakkal elfoglalt. Mi visszaszereztük, ami már a miénk volt, vérrel és akarattal” – jelentette ki George Simion, a román elnökválasztás második helyezettje."

Magyar Péter antiszemita coming outja

Magyar Péter antiszemita coming outja
Nem ez az első szélsőjobboldali coming out-ja. Wass Alberttel is üzent már a fajtestvéreknek, hogy tudják, hova tartozik. Ez megint üzenet volt, hogy nem kell félniük, ha Orbántól egyszer megkapja/megkaparintja a hatalmat, nem lesz itt liberális demokrácia, hanem nemzetiszocialista uralom.