Ezrek tüntettek Franciaországban az Orbán Viktor részvételével zajló szélsőjobboldali találkozó ellen
Montargis városában mintegy négyezer ember – köztük baloldali politikusok és szakszervezeti képviselők – tüntetett a város határában zajló szélsőjobboldali találkozó ellen, amin Orbán Viktor miniszterelnök is részt vett – derül ki a France 24 cikkéből...









