Márton László: Miniszterelnök-köszöntő (lehetett volna)
Ha még korábban érkezett volna, Miniszterelnök Úr, láthatta volna a pesti villamosokon egy zsidó milliárdos torzképét. Igazán jól sikerült, a Stürmerben is megjelenhetett volna. Soros Györgyöt érdemeiért tüntették ki „ön-antiszemita” jelzővel.









