A Reménytelen eset című cikkhez a kiegészítő észrevételeim.
1. Tizenkét éve húzódik Paks 2, már beleöltek 800 milliárdot, mégis csak az alapozásig jutottak el! Mi a fészkes fenét csináltak eddig ezért az irdatlan sok pénzért??? Tudom, ellopták!
2. A napokban mondta Kapitány István miniszter, hogy a szélerőműveket kell fejleszteni, és hozzá is rendelt egy komoly összeget! Egyetértek vele, mert az zöld energia is több
gigawattot termel. Megjegyzem, O1G-ék idején rendkívül szigorú feltételekhez kötötték ezek létesítését, avagy magyarul lehetetlenné tették!
3. És most jön az igazi „hasfájásom”: Bős-Nagymarosnál a vízierőmű. Erről csend van ma is! Emlékezetem szerint ’88 szeptemberben volt egy tüntetés az építése ellene, mert „elrontja azt a gyönyörű, szép panorámát” (ami valóban szép). De a turistákkal együtt mindössze néhány tízezer ember látja naponta. (Ha jól tudom, az németeknél és az osztrákoknál legalább négy vízierőmű épült a Dunán és működik a mai napig.) Aztán egy évvel később Németh Miklós lefújta az építését, pedig addigra már beleöltek – a helyreállítással együtt – 250 milliárd akkori forintot. Mai értékén nehéz megmondanom, hogy ez mennyi, szerintem legalább húszszorosa! Továbbá a meg nem építés miatt a nemzetközi bíróság több milliárd forintot ítélt meg a szlovákoknak.
Valójában akkor már ugyancsak omladozott a „szocializmus építése”, és szerintem ezért
keresték és találták ezt a témát tömegdemonstrációra. Ennek nem volt semminemű politikai töltete, mivel ’88 májusában Kádárt „felfelé buktatták”, a pártban ment a hatalmi harc és szerintem az egyik frakciójuk szervezte, mert az ellenzék akkor még nem volt számottevő, vagy sehol, helyesebben félillegalitásban volt.
A szlovákok viszont megépítették Bőst több mint harminc éve, és kevésbé – vagy talán nem is – szorulnak áramimportra, mint mi a mai napig! Bezzeg mi. Építettük a sok akkumulátorgyárat, amelyek rendkívül víz- és energiaigényesek, valamint tönkreteszik a környezetet is!
Közben hagyjuk hazánkon átfolyni azt a sok vizet – nem csak a Dunáét –, miközben a Duna-Tisza-köz déli része elsivatagosodik, a Velencei-tó kiszárad stb.
Arról nem is beszélve, hogy a szovjet csapatok kivonása után egy rahedli pénz „ütötte a markunkat”. Akkor az oroszok – mivel akkor éppen nem voltak pénz bőségében – az alábbi ajánlatot tették:
a. Megépítik a 4-es metrót a Kelenföldi pu-tól Újpalotáig, ami maximum 20 kilométer.
b. Megvesszük tőlük a MIG-29-es vadászrepülőket. Ez utóbbit választották!
Aztán bő tizenöt év után O1G-ék a MIG-eket lecserélték SAAB-ra, és a metró is csak a Kelenföldi és a Keleti pu. között épült meg, ami olyan 10 kilométer.
Szóval ilyen „okosak” vagyunk”!
Az jutott eszembe, hogy Svédországban a Göteborg–Stockholm távolság olyan 450 km körüli, de többnyire csak normál autóút, kivéve olyan 100 kilométernyit középen az ilyen-olyan-köping nevű településeket, amelyek ipari központok, mert ott sztráda volt.
A „csóró svédek”! (Nem tudom eldönteni, hogy melyik emojit tegyem ide.)
Bezzeg nálunk! Mohácsnál épülő hidat 2X2 sávosra tervezték arra a csekély forgalomra és 450 milliárdba kerülne. Az új kormány tudomásom szerint az építést felfüggesztette, helyesen.
Olyan tíz éve Paksnál épült egy új és modern híd anélkül, hogy összekötötték volna az 5-ös és 6-os sztrádával.
Na meg az az irdatlan sok pénz, amit elloptak. És a lopásokat nem sorolom fel.
Az agyvizem felforr a hülyeségüktől és szemétségüktől!!!