Fábián András: Mi van eladó?
Megtették ugyanezt az elégedetlenkedő egészségügyi dolgozókkal. Aztán a tanárokkal. A minősíthetetlen Kásler miniszter most éppen az orvosok 75 százalékos fizetésemelését lengette be, természetesen csak a választások után. Tegnap ugyanerre az időszakra ígérte Domokos László az SZJA megszüntetését.

