Krebsz János: Szeretjük a külföldieket (is)
Feltűnik még, hogy a külföldiek számára kiszámolt díjtételben 334 Ft az euró. Miközben azon hüledezünk, hogy az infláció, begyűrűzés és gazdasági bénázások nyomán a 400-at közelíti. Hogy is van ez? Duplán megvágjuk a külföldit? Kellett neki idejönni!






