Németh Péter: Kövér, az önkényúr
Hogy Hadházy egyedüliként, tüntetőleg nem ment be az országgyűlés alakuló ülésére, és nem vett részt az eskütételben, az lehet egy rossz döntés a részéről – szerintem az volt –, de nem több ennél. Amit viszont Kövér tesz, az a demokrácia megcsúfolása és – ismétlem – törvénytelen.



