Konok Péter: „Lakástalanítási akció”
Egyszerűen nem értem, hogy miért gondolja valaki jó ötletnek, hasznosnak, konstruktívnak (stb.), hogy ezt a képet hamis felirattal ma így kitegye. Nem eléggé borzalmas neki az aktuális valóság? Valami még durvábbat akar?



