Zöldi László: A független sajtónak mit kéne ellenőriznie?
A médiának nem a két hatalmi ág helyett kellene ellenőriznie a kormányzatot. Az a dolga, hogy a szívós munkával egybehangolt törvényhozást, a végrehajtó hatalmat és az igazságszolgáltatást ellenőrizze a teljhatalom gyakorlásában.



