Rónay Tamás: Víziók

Olaf Scholz kancellár végre elmondta, hogyan képzeli el az EU jövőjét, milyen reformokkal kecmereghet ki a mostani válságból. Macronhoz hasonlóan ő is egy híres felsőoktatási intézményt, a prágai Károly Egyetemet választotta vízióinak ismertetésére.

Németh Péter: Miért nem bukik meg Orbán Viktor?

Úgy sodródunk egyre mélyebbre, hogy az országot egy, a válság kezelésére alkalmatlan ember vezeti, és ez az alkalmatlan ember vezeti majd a későbbiekben is. Együtt ássuk saját gödrünket, de mi hullunk bele, a NER-elit meg fennmarad.

Lendvai Ildikó: Számbavettek

A honlapjuk szerint a Számvevőszék "a közpénzek őre", "a demokrácia pénzügyi garantőr szervezete". Hát nem tudom, de mintha ebbe a közpénz-őrzésbe nem ártana egy kicsivel több intenzitást és koncentrációt belenyomni.

Falus András: Szekunder szégyen

„Kedves Uram vagy Hölgyem, a magyar miniszterelnök legutóbbi kijelentései után nem kívánok magyarországi vendégeket fogadni. Éppen ezért kérem, hogy törölje a foglalását.”

Zöldi László: Búcsú a katásoktól

Búcsúzunk a karikaturistáktól, a könyvelőktől, a könyvkötőktől, a könyvügynököktől, a könyvvizsgálóktól, az informatikusoktól, az ingatlanközvetítőktől, az íróktól, a cigányzenészektől, a cipészektől, a dalszövegíróktól, a díszletmunkásoktól, a súgóktól...