Volt külügyminiszter: Az Orbán-kormány mindenképpen vesztésre áll
Ez egy egészen különös reakció, hiszen az unió egyik tagállamának kormányfője egy nagyon nagy többséggel elfogadott, európai szintű határozatot minősít így – reagált a miniszterelnök véleményére Balázs Péter.





