Lendvai Ildikó: Az új migráncs a szankció
A kormányfő panaszkodott is a rádióban, hogy „hazudtak Brüsszelben”. Mármint a szankciókról. Naná, mindig ezt teszik, nem igaz? Soros nevét is kimondta, ez olyan emlékeztető oltás-féle, tudják, a Covid ellen is kaptunk.


