Orbán Viktor úgy benyalt a választásra készülő brazil elnöknek, hogy talán ő maga is belepirult
"Harminc éve szolgálom a hazámat itt Európában, sok vezetővel találkoztam, de kevés olyan kiemelkedőt láttam, mint az önök elnöke. Azt kívánom, hogy folytathassa a munkáját, és önök Brazíliában élvezhessék ennek áldását!"






