Lendvai Ildikó: Orvosperek újratöltve?
Orbán nem Sztálin. De ha már ilyen fogékony a történelmi példák iránt, érdemes volna azt is megfontolnia: ha sorra ellenséget csinálnak az orvosokból, tanárokból, tudósokból, a szellem embereiből, bárkiből, aki önállóan gondolkodik, annak most is rossz vége lehet.


