Nem finomkodtak az anyák Orbánnal: „Felháborító, hogy a gyerekeket könnygázzal és gumibottal bünteti a hatalom”
A beszédeket követően pár perc csendre kérték a résztvevőket, majd a magukkal hozott, a szervezők közlése szerint a gyermekeket jelképező virágokat a Sándor-palota elé vitték. A tiltakozók pártjelvényeket nem hoztak magukkal









