Király Gábor: Hadaink ura
Szóval a Fidesz szeretne háborúzni. Persze nem a Fidelitas élcsapatai kúsznának át az aknamezőn, mert a halálmegvetés az náluk úgy néz ki, hogy mások halálát vetik meg. De persze lehet, hogy a politikai tiszt intézményét felfrissítik.


