Orbánék már fenik rá a fogukat, de milyen lenne az Amerika utáni világ?
Ian Bremmer odáig ment, hogy valójában napjainkban már nincsenek szuperhatalmak, egy állam sem képes a világ szerteágazó szegmenseit kézben tartani. Különösen igaz ez szerinte a digitális szférára, ahol nem államok, hanem techvállalatok diktálnak.





