Lendvai Ildikó: Huxit a folyosóra
Kicsit bonyolultabb, aki fütyül, az az EB elnöke plusz a Soros fiú. Láthatjuk a plakátokon. Ők fütyülnek, de mi nem táncolunk. Genetikusan. Nekünk a nyomás is, a fütty is smafu. Illetve bakfitty, az ősmagyarosabb. Bár ez mind még a folyosói Huxit előtt volt.