Horváth Gábor: Orbán amerikai rulettje

Hazánk miniszterelnöke egy szexuális bűncselekményért elítélt férfi társaságában köszöntötte a nemzetközi nőnapot. Orbán a rulettasztalnál egyszer nyert (2016), egyszer vesztett (2020). Most mindent feltett a feketére.

Szűcs R. Gábor: Filo – és egyebek…

Rajongott a zsidókért, mi több: az MTK-nak drukkolt, titokban. Csak legbensőbb hívei tudták, hogy kék-fehér alsónadrágot hordott. Egy ismerőséről, akit szeretett, kiderült, hogy nem volt zsidó, ő azonnal kiszerette az illetőt.. Annyira szerette a zsidókat.

-n -a: Magyar-e vagy?

Tudja, végigdolgoztuk itt az életünket, felneveltük tisztességben a gyerekeinket, sajnos már eltemettem a férjemet is. Mostanában pedig mindig arról hallok a tévében és a rádióban, hogy Erdélyben élnek a valódi, rendes magyarok, akiktől tanulnunk kell.

Huszár Ágnes: A megoldás

Azt is szokta mondani a magyar miniszterelnök, hogy „mindegy is, ki kezdte”, az igazi cél a béke. Nagyon nem mindegy. Az előbb említett tilalom alól ugyanis kivételt képez a jogos önvédelem: Ukrajna az orosz agresszió ellen védelmezi területét és állampolgárait.

Puzsér Róbert: A hóhérsegéd hitvallása

Alekszej Navalnijnak nem jár tisztelet – pusztán ez a kijelentés kifejezi azt a tényt, amit az Orbán-rendszer nyalázatos véleménylakájai úgy tagadnak, akár a bűnüket: Orbán Viktor Magyarországa Moszkva Európai Unióba és NATO-ba ékelt szövetségese

Lendvai Ildikó: Habcement ide!

Hiába, nincs szebb a férfibarátságnál, az ember szeme könnybe lábad. Pláne, hogy az egyik írás felszólítja Navracsicsot: ha már a politikai futballban „az ellenféllel játszik össze”, „jobban teszi, ha mezt cserél, vagy a partvonalon kívülre vonul”.

Gábor György: Sulyok mondhatta volna…

A lap szerkesztőségének megszokott támogatásával a Mandiner fent említett keretlegény-kommentszekciója pompás lehetőséget kap az újabb rutinszerű, sunyi és aljas zsidózásra, „Kleinezésre” stb., ahogy az már meg is történt.

Szénási Sándor: Sétányok kora

Látod, az állam dolgozik, te csak aludjál kicsi lakosság, mire felébredsz, addigra az erdő is kinő, a sétány is elrothad, az OLAF még el se indult, és te úgyse fogsz emlékezni semmire. Tán csak az a szó kísért majd, de azt sem érted, hogy "Integritás".