Donáth Anna: Lenne három kérdésem Magyar Péterhez

Egy hónap múlva európai parlamenti választások jönnek. Azt gondolom, hogy a magyar választók megérdemlik, hogy tisztán lássák Magyar Péter és a Tisza Párt álláspontját ezekben az Európa és Magyarország jövőjét súlyosan befolyásoló kérdésekben.

Magyar Péter: Kedves Gulyás Gergő, szégyelld magad!

Beszélhettél volna arról, hogy miért nem emelitek 2013 óta a családipótlékot, miért él több, mint 400 ezer idős honfitársunk a létminimum alatt, vagy arról, hogy miért alázzátok meg a beteg gyermeket nevelő és az egyszülős családokat...

Szűcs R. Gábor: Magyar–kínai 2.0

Mit fog tenni Magyarország, ha az EU (például francia kezdeményezésre) úgy dönt, hogy, mondjuk, büntetővámokat vet ki a Kínából származó árukra, piaczavarás címén? Mint uniós országnak, Magyaroroszágnak sincs saját vámrendszere. Akkor befürödtünk?

Kárpáti Iván: Atomvillanás jobbról

A békepárti kormány minisztere minden mondatában a harcot emlegette, hogy feltüzelje az összegyűlteket. Szijjártó levezette, hogy ha az EP-választáson nem a jobboldal tarol szerte Európában, akkor atomháború lesz. Már nem aprózzák el.

Szolga Bálint: Magyar Péter és a whatever mentalitás

A legfrissebb fejlemény az, hogy nemet mondott a Partizán, az ATV és az RTL meghívására, nem fog tehát részt venni a listavezetői vitán. Nemrég ezzel szemben még azt állította, hogy bármikor kész akár Deutsch Tamással és Dobrev Klárával is vitázni.

Garzó Ferenc: Kis pénzek hatalma, nagy pénzek távola

A politikai és gazdasági hatalom egyes emberei, érdekcsoportjai, klientúrái keleten és nyugaton, északon és délen, gazdag és szegény országokban azért alakíthatják magánpénzzé a közpénzt, mert az láthatatlan az egyszerű szavazópolgár számára.

Vásárhelyi Mária: Magyar 37, Dobrev 25

Vajon miért tarják többen alkalmasnak azt az embert a miniszterelnökségre, aki költségvetési csalásról, köztörvényes bűncselekményeket (három-hatszoros túlárazásról szóló) tartalmazó szerződéseket írt alá a Diákhitel Bank vezetőjeként?

Gábor György: Jó hangulatú reggeli Mahmud Ahmadinezsáddal

Az Orbán-maffia egyik leghánytatóbb bűne, hogy a hazai felsőoktatást saját piszkos eszközeként instrumentalizálja, használja fel erre meg arra, mindenre, amire csak kedve van, zsarolva, manipulálva, kihasználva azokat, pénzügyileg vagy kizsigerelve...