„Amit látunk, az nem a párhuzamos állam felszámolása, hanem csupán a régi gárda rituális kivégzése, amelynek célja, hogy megmutassa az ifjú gárdának, hogy a valódi hatalom máshol van”.
A tény azonban, hogy Magyar Péter egy hónap alatt máris megtizedelte a Mi Hazánk szavazóit, teljesen példátlan, és olyan folyamatot jelezhet előre, amely két év múlva már a Fidesz legszéléről is hozhat el szavazatokat.
Magyar lebukott, hazugságai kártyavárként omlottak össze annak tükrében, hogy Dobrev Klára valódi atombombát dobott le a köztársasági elnökre. Ennél méltóbb választ nem is adhatott volna Magyar gyűlöletpropagandájára, hívei gyalázkodásaira.
Arra épül az egész kormánypolitika, azaz voltaképp a NER jövője, hogy mivel korlátlan anyagi erő, illetve médiafelület áll a rendelkezésükre a hazugságaik terjesztéséhez – törvénytelenül –, úgyis elhisszük nekik, bármekkora logikai ellentmondás is.
Az uniós csatlakozás 20. évfordulóját hivatalosan csak Magyarországon nem ünnepelték meg. Pozsgay Imre óta tudjuk, a hála nem politikai kategória. Azt nagyjából tudjuk, mit kaptunk a rómaiaktól. De mégis: belegondolt már valaki, mit kaptak tőlünk rómaiak?
"Ennek az osztrák vircsaftnak, ami itt folyik, véget kell vetni, minden osztrák gazda, aki Magyarországon földet vásárolt, örüljön, hogy ezt ép bőrrel megússza" - ezt 2001-ben, első miniszterelnöksége idején mondta Orbán Viktor.
Ritkítani a megjelenést, a személyes részvételeket, mert már sok volt az alanyból. Meg azért is, hogy teret engedjünk egy, a pártunk mellett sokkal harsányabban kampányoló úrifiúnak, aki ezt most látszólag sokkal hatékonyabban csinálja.
Megvan: az azonos színek kísértenek itt évtizedek távolából. És nem a gyerekkorom színeivel azonosak, hanem az önmagukkal azonosak, Afrikában épp úgy azonosak, mint Ázsiában, de még Ausztráliában és Amerika egyes vidékein is.
Az esemény jelentőségét prímán példázza, hogy arról az MTI több képet közölt, mint Magyar Péter debreceni kampánybeszédéről. Akárhogy is, örülök a nagy mű elkészültének. Mert legalább csodás kórképet fest a hatalom tébolyító hatásáról. Érdemes lesz forgatni.
Etesse a végtelenül undorító, korrupt NOB sáskahadát más, ide meg lehetőleg látogatóba se jöjjenek. Az olimpiák nézettsége megállíthatatlanul hanyatlik, a költségük száguld, idióták képzelik csak, hogy majd a hírnév valahogy kirántja az országot a szarból.
Ez a weboldal sütiket használ az Ön élményének javítása érdekében, miközben Ön a webhelyen navigál. Ezek közül a szükség szerint kategorizált sütiket az Ön böngészője tárolja, mivel ezek nélkülözhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez. Harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezeket a sütiket csak az Ön beleegyezésével tároljuk a böngészőben. Önnek lehetősége van ezekről a sütikről is lemondani. De ezeknek a sütiknek a lemondása befolyásolhatja böngészési élményét.
A szükséges sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez. Ez a kategória csak olyan sütiket tartalmaz, amelyek biztosítják a webhely alapvető funkcióit és biztonsági jellemzőit. Ezek a sütik nem tárolnak személyes adatokat.
Azokat a cookie-kat, amelyek nem feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, és amelyeket kifejezetten a felhasználói személyes adatok gyűjtésére használnak elemzéssel, hirdetésekkel vagy más beágyazott tartalmakkal, nem szükséges cookie-knak nevezzük. A sütik webhelyen történő futtatása előtt kötelező beszerezni a felhasználói hozzájárulást.