Konok Péter: Mondja, maga nem valami antifasiszta?

– Visszabombázom Svédországot a kőkorszakba! – De miért? – Mert megszállva tartják Mordort, ősi családi birtokomat, és elsinkófálják a díjamat. – Talán Grönlandra gondolt? De az Dániához tartozik, a Nobel-békedíjat pedig Norvégiában ítélik oda...

Szent-Iványi István: A téboly fokozódik

Nehéz szavakat találni arra, amikor az ország miniszterelnöke durván rágalmazza egy szomszédos ország elnökét, ráadásul egy primitív AI videóval. Idáig ezt a szintű alantas rágalmazást legalább kiszervezték a Megafonos csicskákra, most már Orbán is beleáll a piszkos kampányba.

Hardy Mihály: Tűzszünet kérdőjelekkel

A Trump-féle úgynevezett béketervről keveset tudni. Igaza lesz Golda Meir egykori izraeli miniszterelnök asszonynak, aki azt mondta: „Akkor lesz béke, ha az arabok jobban fogják szeretni a saját gyermekeiket, mint amennyire bennünket gyűlölnek…”

Szilágyi N. Sándor: Szász Attila bejegyzéséhez

Olyan pártra nem szavazunk, amelyik az ellenfelei vagy bárki emberfia ellen acsarkodva, gyűlöletkeltéssel, lejáratókampányokkal, karaktergyilkosságokkal és egyéb, magyarokhoz nem méltó aljasságokkal akarna szavazatokat szerezni.

Szász Attila: Levél itthonról haza

Zajlanak az események, magukkal sodorják az egész társadalmat. Itthoni bizonytalanságunkra nehezedik a magyarországi választások terhe. Fontos pillanat, óriási a tét. Az elmúlt időszak eseményei megmutatták, milyen ez a kampány, és merre tart.

Szele Tamás: … mától Miss Norvégia

A helyzetet a Norvég Királyság mentette meg, ugyanis az észak-atlanti vizeken feltűnő amerikai atomtengeralattjárók láttán kinevezték az amerikai elnököt az egyetlen szabad és rendelkezésre álló méltóságra, így Donald Trump mától Miss Norvégia.

Székedi Ferenc: Az élet és Európa

Csehszlovákiából Csehország és Szlovákia lett, de a nyugatias csehek igazából soha nem fordultak kelet felé, és most sem teszik. Számukra Európa marad a cél, az unió megtartása és nem szétverése, bármit is mondanak a szakértők. A politika csak az élet egyik rétege.