Neves közgazdászok megmondták: amikor jól megy az országnak, a költségvetésnek, félre kell tennie a rossz időkre. A kormány másképp gondolta. A rossz idők pedig itt vannak.
Továbbra is krokodilusok, illetve alligátorok maradnak: a NewYork-i Bronx Zoo szakemberei, úgy látszik, messzemenően figyelembeveszik a hét szörnyeteg egyéni képességeit. Ez megnyugtató. Végül is legalább a hüllőket nem éri jogi sérelem.
De kedves Judit, a bírósági határozatban egyetlen szó sincs a “gyermekvédelmi törvényről”!!! Mintha bizony Európa legfőbb baja az volna, hogy nem küldheti egy kisállamának óvodáiba állig felfegyverzett drag queen-csapatait.
Akkor még egyszer, lassan mondom, hogy mindenki megértse: Márki-Zay Péter nem azt mondta, hogy magyar katonákat akar küldeni Ukrajnába! Ő csak annyit mondott, hogy Magyarországnak, mint a NATO lojális tagjának támogatnia kell a szövetség döntéseit.
Őszinte szeretettel várjuk a nagy ünnepre lengyel barátainkat, hogy díszbe öltözött lélekkel együtt készülhessünk a rabszolgasorban szenvedő balti népek és Lengyelország közeljövőben esedékes felszabadítására.
Mint emlékezetes 2015-ben hazánknak első körben 1 294 menekültet kellett volna beengednie. A következő két évben (!) a menekülthullám által leginkább érintett Olaszországtól
306 főt, Görögországtól 988 főt kellett volna átvenni.
A béke csak látszólagos, taktikai csupán, s legfeljebb újabb erőgyűjtésre szolgál. Ilyen erőgyűjtés volt az, amikor a Nyugat kitörő lelkesedéssel köszöntötte Putyin cárt az elnöki trónon, benne látva a keleti demokrácia messiását.
Természetesen magunk sem akarjuk, hogy hazánk belesodródjon a szláv testvérek pofozkodásába – hiszen ezek között minden saller jó helyre megy -, de az atlanti szövetségeseinket talán jobban kellene támogatni.
A kormány előtt álló harmadik feladat, az, hogy szavatolja Románia biztonságát, miközben Ukrajnában véres háború dúl. Örvendetes, hogy a kormány rendkívül határozott és egyértelmű abban a tekintetben, hogy elítéli Vladimir Putyin agresszióját.
Hogy is mondta a magángépes-helikopteres Szijjártó 2006-ban? „Az embereknek elegük van a luxuskormányzásból. A Fidesz szerint az emberek számára fontos döntéseket hozó, a puritán elveket szem előtt tartó plebejuskormányzásra van szükség.
Ez a weboldal sütiket használ az Ön élményének javítása érdekében, miközben Ön a webhelyen navigál. Ezek közül a szükség szerint kategorizált sütiket az Ön böngészője tárolja, mivel ezek nélkülözhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez. Harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezeket a sütiket csak az Ön beleegyezésével tároljuk a böngészőben. Önnek lehetősége van ezekről a sütikről is lemondani. De ezeknek a sütiknek a lemondása befolyásolhatja böngészési élményét.
A szükséges sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez. Ez a kategória csak olyan sütiket tartalmaz, amelyek biztosítják a webhely alapvető funkcióit és biztonsági jellemzőit. Ezek a sütik nem tárolnak személyes adatokat.
Azokat a cookie-kat, amelyek nem feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, és amelyeket kifejezetten a felhasználói személyes adatok gyűjtésére használnak elemzéssel, hirdetésekkel vagy más beágyazott tartalmakkal, nem szükséges cookie-knak nevezzük. A sütik webhelyen történő futtatása előtt kötelező beszerezni a felhasználói hozzájárulást.