Orbánéknak is üzent a leendő német kormány
Magyar szempontból mit jelenthet ez a paradigmaváltás? Korábban már idéztük Baerbockot, aki nem egyszer követelt keményebb fellépést a magyar kormánnyal szemben. Persze más ellenzékből és más kormányból politizálni









