Feljelentették az éttermet, amely ingyen adja a hamburgert a kirúgott tanároknak
Mint írják, „a gyermekeinkért és az oktatásért harcoló és ezért kirúgott tanároknak” nem kell fizetniük a Billogban, ha enni szeretnének, és minden további pedagógus 20 százalék kedvezményt kap a streetfood ételeikből.









