Szergej Lavrov szakításról beszél, szerinte a nyugati országokban már nincs értelme fenntartani az orosz diplomáciai jelenlétet
"Ilyen körülmények között a súlypontot olyan országokra fogjuk helyezni, amelyek készek velünk az egyenrangúság és a kölcsönös előnyösség alapján együttműködni, s jó kilátásokkal rendelkező projektekre törekedni.”









