Egyedül az Orbán-kormány vétózza az EU és 79 ország közötti megállapodást, most felszólították, hogy hagyja abba
„Az egyenlők közötti multilateralizmus az egyetlen konkrét előrelépési út ezekben a sötét időkben, amikor úgy tűnik, a nacionalizmus, a háború és a bizalmatlanság uralkodik a nemzetközi színtéren."









