Mazsihisz: Szervezkednek a neonácik a hétvégére
A posztfasiszták, neonácik és újnyilasok minden év februárjában „megünneplik", hogy 1945 februárjában a náci birodalom katonái és magyar szövetségeseik Budáról megpróbáltak kitörni a Vörös Hadsereg ostromgyűrűjéből.









