Magyar Péter: Ha Semjén Zsolt feljelent valakit, ugrik a hatóság
Ha Orbán haverjai ellopnak 650 milliárdot a Nemzeti Bankból, akkor évekig semmi sem történik. Ha a Szőlő utcai Javítóintézetben az Orbánék által kinevezett rém tönkretesz fiatalokat, akkor tíz évig nem tesz semmit a hatóság. "Még kétszáz nap és lezárjuk ezt a korszakot”.









