Tóta W.: Nem, nem, soha!

Tóta W.: Nem, nem, soha!
Demokrácia akkor van, ha bármely lepkefingnyi entitás vétózhat bármit? Akkor Magyarország nem demokrácia; itt a Fideszen kívül senkinek sincs beleszólása semmibe, és aki hümmögni próbál arról, hogy nincs minden a legnagyobb rendben, az minimum Soros kottájából játszik.

Révész Sándor: A zsidó állam fölszámolása

Révész Sándor: A zsidó állam fölszámolása
Akik a mostani izraeli kormány stratégiáját támogatják Magyarországon vagy bárhol a világban, nem a zsidó állam védelmét, hanem annak eltüntetését szolgálják. A zsidó állam tartós létezésének feltétele ugyanis a palesztin állam. A de facto létező palesztin állam...

Megoldották: a bántalmazott gyerekek a hibásak

Megoldották: a bántalmazott gyerekek a hibásak
Köszönjék meg ezek a gyerekek, hogy az Orbán-rezsim az életre tanítja őket, és megnyitja az utat előttük is, hogy belőlük is szívtelen diktátor és az ország legnagyobb tolvaja legyen. Mindenkinek ott van a tarisznyájában a Karmelita kulcsa. Az Orbán-rezsim helyezi bele.