Ne legyenek lefutott meccsek – Interjú Magyar Györggyel, a Civil Választási Bizottság elnökével az előválasztásról
A lojalitásnak és a szervilizmusnak nincs felső határa! De központilag sorra le is állítják a túlbuzgó figurákat, hisz a vak is látja, hogy ez a kontraproduktív, visszahull a fejükre. Ez is a félelem jele. Egyébként szerintem árt a Fidesznek az is, ha bírálják az előválasztást.







