Németh Zsolt: Magyarországon 2050-re akár hétmillióra is csökkenhet a lakóinak létszáma
"A húszas éveikben járó fiatalok már ebben az életkorban vállalják be a gyermekeiket, mert ha így marad a helyzet, akkor a század végére nemcsak határon túli magyarokról, hanem magyarságról sem lehet beszélni”.









