„Sosem állítottuk, hogy ezek román területi egységek lennének” – Orbán Viktor azzal kezdte, hogy kinevette Romániát
Romániának most új miniszterelnöke van, Isten éltesse - mondta, majd hozzátette, hogy a huszadik román miniszterelnök van hivatalban azóta, hogy ő Magyarországon kormányfő.









