„Joe Biden kormánya bosszút áll a magyarokon!” – Reagált a Belügyminisztérium az USA vízumkorlátozására
A Pintér Sándor vezette minisztérium közleménye szerint azonban ezen adatokat nem adja senkinek, mert a külhoni magyarok biztonsága a tét. „Ezért áll most bosszút a magyarokon Joe Biden elnök úr kormánya!” – zárul a szűkszavú reakció.









