Orbán Viktor elismerte, nagyobb stadiont kellett volna építeni
Újabb TikTok-videóban demonstálta Orbán Viktor, hogy mennyire „fiatalos”.
Az első téma a labdarúgás volt. A miniszterelnök a kamera előtt zsebre tett kézzel sétálva annyira laza volt, hogy majdnem szétesett: „Oda-vissza 2-1, vezetjük a csoportot, a cséká lassan világklasszis..."









