Gyakorlatilag megszűnt Kelet-Magyarországon a vasúti közlekedés
Az áramszolgáltatásból kiesett fogyasztási helyek száma a délutáni viharok miatt valamelyest emelkedett, 19 órakor 40 ezer 219-t tartottak számon a szolgáltatók. Debrecen belvárosában az egyik alállomáson fellépett üzemzavar miatt mintegy tízezer kiesés történt.









