Jóváhagyta az Országgyűlés a finn NATO-csatlakozást, hatan nemmel szavaztak
A finn és a svéd NATO-csatlakozás kérdése az Orbán-kormány külpolitikájának neuralgikus pontja. a két észak-európai ország még 2022. május 18-án nyújtotta be a csatlakozási kérelmet, július 4-én pedig a társulási tárgyalásokat is lezárták.









