Gyerekekkel szexelt, mégis fiatalkorúakkal dolgozik a bicskei pedofilügy másodrendű elítéltje
A 2019-es jogerős ítélet alapján a pedofilügy másodrendű vádlottja, K. Béla 2015–2016-ban a bicskei Kossuth Zsuzsa Gyermekotthonban dolgozott, ahol a vádirat szerint négy nevelt fiúval végzett szexuális cselekményeket.









