Kelemen Hunor: Az RMDSZ kormányról való kiszorításának oka a zsákmányszerzés és a szószegés volt
Azt a célt is megfogalmaztam, hogy ha ekkora többsége van egy koalíciónak, akkor a reformokat az alkotmánymódosítással kell kezdeni, és a félelnöki köztársaságról a parlamenti köztársasági formára való átváltást javasoltam.









