Nekifeszültek a csendőrkordonnak a románok Tusványoson, szidták Orbánt, egymást és a magyarokat, mindhiába, a show nélkülük ment le
Orbánnak végig tapsoltak a magyarok, a román szélsőségeseket meg visszalökdösték a kivezényelt csendőrök. Az Orbán-koncert egy órát tartott, de mennyit fog tartani a nyomában ismét felerősödő magyarellenesség? Erre gondolt-e miniszterelnök úr?








