„Saját magát végzi ki az Orbán-rendszer, már elérte a végelgyengülés állapotát” – Interjú Ágh Attila politológussal, aki szerint társadalmi elégedetlenség fogja kiváltani a Fidesz bukását
Eerre még nem volt példa, csak a klasszikus demokratikus berendezések bukásáról vannak ismereteink. Új betegségre akarunk lejárt receptet adni. Annyi biztos, hogy az Orbán-rendszer meg fog bukni, méghozzá a nem túl távoli jövőben, és abban is biztos vagyok, hogy saját magát végzi ki.









