Tegnap este Gábor György posztját vetették le a magyarnyelvű fészbukkal, mert valakiknek nem tetszett a szöveg.

Gábor György

Mivel a központi fészbuknak fogalma sincs arról, hogy mi áll Gábor György megosztásában, mert nem tudnak magyarul, így egyértelmű, hogy mi van a büntetése mögött. Reklamálásra válaszolva egy (1) hónapra lecsökkentették profiljának a láthatóságát. Mi tudjuk, mit jelent ez.

Fantasztikus volt az az összefogás, ahogy utána rengetegen osztani kezdték az eredeti szöveget, így a fészbuk kiemelt publicitást biztosított a szerzőnek. Mi is, mint általánydíjas Gábor György posztolók.

Újból átnézve a szöveget, semmi olyat nem találtunk benne, amiért tiltás járna. Ellenben számtalan poszt van, amellyel azonnal tenni kellene valamit, mert hamis, gyűlölködő, elfogadhatatlan. Vajon miért nem teszik?

Ma reggel mi sem győztük az életrekeltett trollokat lekapcsolni, mert mindenbe belekötöttek. Nyüzsögtek a májusi-trollok!

Itt van egy díszpéldányuk, aki többféle módon fenyegetőzött itt nálunk, sőt nem bírván, hogy nem támogatjuk beteges szándékait, töröltetésünkkel kezdett zsarolni. Valószínűleg orvosi problémával küszködik, de az ilyeneknek szokott bedőlni a fészbuk.

Ha erre lépne a fészbuk, akkor tudjuk, hogy hová, kihez kell fordulnunk. Hisszük, hogy ennél reálisabban gondolkoznak.

Szép és trollmentes napot mindenkinek!

2022.05.27.

A szerző Facebook-bejegyzése.

A szerkesztő megjegyzése

Gábor György Facebook-bejegyzéseit, Újnépszabadságban megjelent írásait az Új Hét is rendszeresen utánközölte, jórész a publicisztika rovatában. (Megkereshetők, elolvashatók!) És továbbra is várjuk barátainak, tisztelőinek a segítségét, aki megosztják a tudós professzor ezutáni írásait.

A fenti bejelentést azért közöljök némi késéssel, mert el sem tudtuk volna képzelni az ilyesmit, későn akadtunk rá.

Most azért kerestük az új bejegyzését, mert kíváncsiak volnánk, hogyan kommentálja G. Gy. azt a sajtóhírt, hogy Magyarország Kirill pártiárka személye miatt megvétózza az újabb uniós szankciós csomagot. Nota bene: a vallásszabadságra hivatkozni ebben az ügyben elég furcsa, hiszen a pátriárkának az egyházon belül is sok ellenzője van; ahogy mai cikkünkben is olvasható: „Kirill pártiárka az orosz ortodox egyház feje, az Ukrajna ellen háborút indító Vlagyimir Putyin orosz elnök politikájának vehemens támogatója, egyébként korábbi KGB-ügynök, aki a Nyugatot okolja a háborúért, amelynek a kitörésében szerinte a melegfelvonulások is szerepet játszottak. Ferenc pápa júniusban találkozott volna vele, de még áprilisban lemondta. Kirill politikai kiállása egyházszakadáshoz is hozzájárulhat.”